Items: 0 Totaal € 0,00

0314-674190

Related categories A50FBLCLC3: Kabels
Landing page A50FBLCLC3: Nota

 A50FBLCLC3

Nota 3 mtr 10 Gb Aqua multimode 50 / 125 duplex LSZH patchkabel LC LC A50FBLCLC3

SKU# A50FBLCLC3_1288

3.8
Prijs A50FBLCLC3:
€ 30,48 excl. BTW en 7.95 verz.kos. € 36,88 incl. BTW Price per 1 piece/meter
  • Levertijd: 6-10 dagen
  • Voorraad verwacht
  • Volgende levering verwacht op 06-06-2019
Quick Overview
3 mtr 10 Gb Aqua multimode 50 / 125 duplex LSZH patchkabel LC LC
  • Spoed order nodig? Bel ons!
  • Fax order sturen? Ga naar contact
Specificaties
Specificaties voor A50FBLCLC3
A50FBLCLC3 met volledige fabrieksgarantie
2 LC MM mannelijke connectors
met laser geoptimaliseerde multimode glasvezel (LOMMF)
over 3 ( 50 / 125 ) 2000 MHz multimode glasvezel
de 3 m 850 nm met laser geoptimaliseerde glasvezel (LOMMF) Aqua lijn/kabel is gemaakt van 50 / 125 micron vezelsvoor hoog speed datatransmissie met een hoge bandbreedte via 10 gigabit ethernet een fiber kanaal netwerk de perfecteoplossing voor de aanleg van glasvezelkabel tussen meerderebackbone switches, hubs een router een higher eind apparatuur.
 
 
Breedte Nvt
Hoogte Nvt
Diepte Nvt
Info
Accessories
Reviews
U recenseert: Nota 3 mtr 10 Gb Aqua multimode 50 / 125 duplex LSZH patchkabel LC LC A50FBLCLC3
  •  
    1*
    2*
    3*
    4*
    5*
    Quality
    Price

* Vereiste velden

Anderen kochten
Gerelateerde links: A50FBLCLC3
Nota