Glasvezelkabel, glasvezelkabel

Tonen als Foto-tabel Lijst

Producten 1-12 van 416

per pagina
Van hoog naar laag sorteren
EFB O8342L90OM4 kofferkabel U-DQ (ZN) BH 12G 50/125 LC/LC OM4 90m

SKU:O8342L90OM4

EAN:4049759232641

€ 1.167,57 € 964,93
- +
EFB O8342L90OM3 Trunk Kabel U-DQ (ZN) BH 12G 50/125 LC/LC OM3 90m

SKU:O8342L90OM3

EAN:4049759232634

€ 779,42 € 644,15
- +
EFB O8342L80OM4 Trunk Kabel U-DQ (ZN) BH 12G 50/125 LC/LC OM4 80m

SKU:O8342L80OM4

EAN:4049759232627

€ 1.104,09 € 912,47
- +
EFB O8342L80OM3 kofferkabel U-DQ (ZN) BH 12G 50/125 LC/LC OM3 80m

SKU:O8342L80OM3

EAN:4049759232610

€ 747,11 € 617,45
- +
EFB O8342L70OM4 kofferkabel U-DQ (ZN) BH 12G 50/125 LC/LC OM4 70m

SKU:O8342L70OM4

EAN:4049759232603

€ 1.040,61 € 860,01
- +
EFB O8342L70OM3 Trunk Kabel U-DQ (ZN) BH 12G 50/125 LC/LC OM3 70m

SKU:O8342L70OM3

EAN:4049759232597

€ 714,78 € 590,73
- +
EFB O8342L60OM4 kofferkabel U-DQ (ZN) BH 12G 50/125 LC/LC OM4 60m

SKU:O8342L60OM4

EAN:4049759232580

€ 964,60 € 797,19
- +
EFB O8342L60OM3 Trunk Kabel U-DQ (ZN) BH 12G 50/125 LC/LC OM3 60m

SKU:O8342L60OM3

EAN:4049759232573

€ 682,49 € 564,04
- +
EFB O8342L50OM4 kofferkabel U-DQ (ZN) BH 12G 50/125 LC/LC OM4 50m

SKU:O8342L50OM4

EAN:4049759232566

€ 863,47 € 713,61
- +
EFB O8342L50OM3 Trunk Kabel U-DQ (ZN) BH 12G 50/125 LC/LC OM3 50m

SKU:O8342L50OM3

EAN:4049759232559

€ 650,18 € 537,34
- +
EFB O8342L40OM4 kofferkabel U-DQ (ZN) BH 12G 50/125 LC/LC OM4 40m

SKU:O8342L40OM4

EAN:4049759232542

€ 754,69 € 623,71
- +
EFB O8342L40OM3 Trunk Kabel U-DQ (ZN) BH 12G 50/125 LC/LC OM3 40m

SKU:O8342L40OM3

EAN:4049759232535

€ 613,02 € 506,63
- +
Tonen als Foto-tabel Lijst

Producten 1-12 van 416

per pagina
Van hoog naar laag sorteren