Items: 0 Totaal € 0,00

0314-674190

Related categories AT-SP10LR: Routers Network cards, adapters, modules
Landing page AT-SP10LR: Allied Telesis
Allied Telesis 10 km 1310 nm 10 G basis LR SFP+  Hot Swappable AT-SP10LRAllied Telesis 10 km 1310 nm 10 G basis LR SFP+ Hot Swappable AT-SP10LR
Move your mouse over image or click to enlarge

Allied Telesis 10 km 1310 nm 10 G basis LR SFP+ Hot Swappable AT-SP10LR

SKU# AT-SP10LR_456

Prijs AT-SP10LR:
€ 501,13 excl. BTW en 7.95 verz.kos. € 606,37 incl. BTW Price per 1 piece/meter
  • Levertijd: 6-10 dagen
  • Voorraad verwacht
  • Volgende levering verwacht op 05-06-2019
Quick Overview
10 km 1310 nm 10 G basis LR SFP+ Hot Swappable
  • Spoed order nodig? Bel ons!
  • Fax order sturen? Ga naar contact
Specificaties
Specificaties voor AT-SP10LR
AT-SP10LR met volledige fabrieksgarantie
10 km 1310 nm 10 G basis LR SFP+ Hot Swappable

Wat betekent hotswap (Allied Telesis AT-SP10LR)

Met de hotswap fuctie spaart u tijd en moeite. Hot swappable is betekent namelijk dat het betreffende apparaat gewoon uit de aansluiting genomen kan worden zonder de computer eerst uit te zetten of herstellen. Voorbeeld: het verwisselen van een defecte hard disk uit een disk array van een server.

 
Interface soort: SFP+
DATA overdracht/transfer rate (max): 10000 Mbit/s
fiber optic aansluit stekker: SFP+
maximaal overdracht/transfer afstand: 10000 m
user geleiden/guide: Y
Breedte Nvt
Hoogte Nvt
Diepte Nvt
Info
Accessories
Reviews
U recenseert: Allied Telesis 10 km 1310 nm 10 G basis LR SFP+ Hot Swappable AT-SP10LR
  •  
    1*
    2*
    3*
    4*
    5*
    Quality
    Price

* Vereiste velden

Anderen kochten
Gerelateerde links: AT-SP10LR
Allied Telesis